Kadınlar için vazgeçilmez bir tutku !

Dünyadaki makyaj trendlerini takip etmek ve yeni ürünler deneyimlemek ise kadınların vazgeçemedikleri arasında.

yılının yaz aylarına bu kadar yaklaşmışken sizlere bu yaza özel makyaj trendlerini aktarmak istiyorum:

  • Öncelikle makyajın en önemli aşaması cildi temiz bir şekilde makyaja hazır etmek.
  • Temizlenen ciltten sonra ten ürünü olarak hafif ve ince bir ürün seçilmeli. Benim tavsiyem öncelikle renkli nemlendirici ve bb krem ile cilt tonunuzu eşitlemek.
  • Cildimizi makyaja hazır hale getirdikten sonra, göz makyajımıza ışıltılı ve krem yapıdaki ürünlerle başlayabiliriz. İddialı göz makyajları yerine, daha sade ve doğal bu sezon ön planda. Rimel olarak suya dayanıklı ve doğal görünümlü olanları tercih etmemiz natürel bir ifade için isabet olacaktır.
Sade ve Doğal Gözler Ön Planda!
  • Son yıllarda gözde makyaj malzemesi haline gelen high lighterları cilt tonunuza göre seçebilirsiniz. İnci ve şeftali tonları ışıltılı bir görünüm için tercih edilebilir.
  • Ten makyajının en önemli öğelerinden allık, yanaklarınıza renk verme ve yüzünüzün boyutlarını ortaya çıkarmada vazgeçilmezimiz. Pembe, şeftali gibi klasik renklerin yanı sıra mercan rengi allık da düşünülebilir.
Parlak Dudaklara Yeniden Şans Verme Zamanı!
  • Mat dudakların modası hızla geçerken yerine parlatıcı glosslarımızı kullanmanın tam da zamanı! “Ben yine de rujdan vazgeçmem” diyenler için de önerim; turuncu, pembe gibi neon renklerle dudaklarınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

 

Bir Yorum Yaz