Hakkımızda

Womanlogy Türkiye, kurumsal iş hayatının ve medya sektörlerinde uzun yıllar çalıştıktan ve anne olmalarının ardından hayata bakış açıları değişen; kadın olmanın bir ayrıcalık olduğunu düşünen ve hem tecrübelerini hem de farklı kadınların paylaşımlarını bir araya getirmeyi hedefleyen iki girişimci kadın tarafından kurulmuştur.

Selen Atasoy ve Esra Esen Atayeter tarafından hazırlanan Womanlogy, Şubat 2020 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Dostluğu 15 yıl öncesine dayanan bu iki kurucu, birlikte üretmek ve paylaşmak arzusu ile bu projeyi oluşturmuş ve hayata geçirmiştir.

Womanlogy Türkiye, “Ayrıcalığın Kadın Olmak” sloganıyla yola çıkan, kadına ve hayata dair içeriklerden oluşan bir web sitesidir. İş hayatı, moda, , , , anne bebek gibi bir çok kategoriden oluşan web sitesi; hayatı güzelleştirmek ve kolaylaştırmak için içerikler üretir. Konusunda uzman yazarlar ve yaptığı röportajlar ile zengin bir içerik ağı oluşturur. Birbirine ilham verebilecek kadınların hikayelerini araştırır ve “İlham Veren Kadınlar” kategorisinde paylaşır.