Etiket

yılbaşı gecesi

Yazılar

Işıltılı parçalar, kadife kumaşlar, uzun çizmeler derken siz de yılbaşı gecesi ne giyeceğinize karar veremiyor ancak ortamda fark yaratmak ve şık gözükmek istiyorsanız,  hazırlarken ayrı bir zevk aldığımız yılbaşı gecesi fark yaratacak 5 önerimizin işinize yarayacağını umuyoruz. Ancak  önerilerimizi değerlendirirken dikkate almanız gereken önemli bir nokta var ki o da yılbaşına nerede gireceğiniz. Dış mekan veya iç mekan olarak değerlendirebileceğiniz, sizler için hazırladığımız önerilerimize şimdi göz atma zamanı!

  1. Işıltılı Parçalar : İster evde , ister bir mekanda değerlendirebileceğiniz ve gece boyunca parıldamanıza yardımcı olacak ışıltılı parçaları düşünmek için en doğru zamanlardan biri de yılbaşı gecesi. Böyle bir seçim yaparsanız dikkat etmeniz gereken şey; sade bir saç, makyaj ve aksesuar tercih etmek. Aksi takdirde göz yorabilir ve abartıya kaçıyor gözükebilirsiniz.  Zaten kıyafetinizin kendini göstereceği aşikar!

2.  Püskül Detaylar : Püsküllü kıyafetlerin her ortama uymadığını ve abartı kaçtığını biliyoruz. Ancak yılbaşı gecesinin özel olduğunu düşünürsek, o geceye mahsus olarak tercih edebilir ve fark yaratabilirsiniz. Havanıza hava katacak püsküllü kıyafetleri cesur kadınlar çok sevecek!

3. Uzakdoğu Esintileri: Klasik tarzlardan sıkıldıysanız ve fark yaratmak istiyorsanız uzak doğu imzası taşıyan modelleri çok seveceksiniz. Üstelik renkli ve hareketli desenler sizin de enerjinizi yükseltecek ve geceye daha iyi adapte olmanızı sağlayacak. Şimdi eğlenme zamanı !

4. Hayvan Desenli Kıyafetler : Modası bir türlü geçmeyen ve kendini her ortamda öne çıkaran bu desenler sıklıkla tercih edilse de herkeste duruşu farklı oluyor. Kırmızı bir ruj ve kırmızı bir oje ile kombinlendiğinde seksapalitesi tartışılmaz bir hal alan hayvan desenleri ister elbise ister tulum olarak taşıyın, her ikisi de kabulümüz.

5. Deri Albenisi: Dişiliğini gizemli bir havaya bürümek isteyenlerin bir numaralı tercihi olan deri parçalar, yılbaşı gecesi de kurtarıcılardan. Üstelik uzun deri çizmelerle de harika bir bütünlük yakalayan deri elbiseleri es geçemezsiniz.

Peki sizin favoriniz hangisi?