Yurdumun boğazında açan erguvanlarıyla , toprağının mucizesi enginarlarıyla, bin bir renk tonuyla açan ağaçlar ile  uyanan doğasıyla ve her yıl bir başka kutlanan hıdırellez bayramıyla umut dağıtan, yüreklere huzur dolduran baharın kraliçesi, yazın habercisi Mayıs ayı geldi. Hoş geldi, sefalar getirdi yüreğimize.

Peki Güzeller Güzeli Mayıs Ayı Sen Bize Hangi Enerjiyle Geldin?

Numeroloji sistemine göre Mayıs ayının hangi enerjide olduğuna değinmeden  önce tabi ki 2021  yılının hangi yıl enerjisinde olduğunu bulmamız çok önemli bir husus.

Numerolojiye göre hesapladığımızda 2021  yılı bize yıl enerjimizin “Değişim, Değişim” diye yankılanan  5 yılında olduğumuzu haykırıyor adeta.  Mayıs ayının bu yıla  hangi enerjiyle uyumlandığını ve bize hangi enerjiyle geldiğini hesapladığımızda  ise 1 enerjisi yani başlangıçlarla geldiğini görüyoruz. 

Başlangıçlar Ayı : Mayıs

Mayıs ayı bizim için başlangıçlar ayı olmasının dışında bireyselleşme ve bağımsızlık kazanma ayı olarak yalnız başımıza harekete geçecek gücü ve cesareti kendi içimizde bulup, amaçlarımıza ideallerimize hatta hayallerimize sıkıca sarılma enerjisi verecek.

Kendimize özgü yaratıcılığımızı kullanarak orijinal fikirlerimizi hiç çekinmeden dile getirebileceğimiz ve  bu yönde inisiyatif alabileceğimiz bir ay olacak gibi.

Hatta gibiden daha da öte bu konularda liderliğimizi elden bırakmayacağız. Amaçlarımıza, hayallerimize yönelik planlar hazırlayıp şartların getirdiği dezavantajları bahane etmeksizin harekete geçeceğiz.

Evren Sizi Destekliyor, Durmayın!

Fırsatları yakalama zamanı ve bu yönde çalışma zamanı geldi. Vazgeçmeyeceğiz ve hayallerimizi gerçekleştirmek için hatta hiç beklenmedik başarıları yakalamak için evren bizi destekliyor bu ay.

Her türlü riski alın ve geleceğinize güvenle bakın.

Ayaklarımızın Üstünde Durma Zamanı Geldi

Girmiş olduğumuz bu 1 enerjisiyle donatılmış Mayıs ayında yeniden başlayacak olmanın yanı sıra bu süreçte bulunduğumuz çevreden ayrılıp kendi yolumuza gitme zamanımız geldi. Yani ayaklarımızın üzerinde durmayı, kendi başımızla kalmayı öğrenme zamanımız kapıda diyebiliriz.

Tam Destek, Hep Destek…

Bu ay dedik madem o zaman spora başlayacaklar, diyete başlayacaklar hatta belki sigarayı bırakacaklar için kendilerine yeniden sıfırdan bir sayfa açacaklara evren tam destek hep destek veriyor desem! Evet evet durmayın, böyle bir planınız varsa hiç durmayın.

Hatta yeni bir girişimde bulunacaksanız ya da başka başlangıçları istiyorsanız niye duruyorsunuz ki derim ☺

“Dediğim Dedik” Yaklaşımlara Dikkat!

İnatla “dediğim dedik” yaklaşımlarınıza, derinlemesine düşünmeden, aceleci, sabırsız davranarak sadece bildiğiniz yoldan gitmeyin.

Hele ki 5 ‘inde enerjisiyle bu kadar yoğunken hızlı düşünüp acele kararlardan olabildiğince kaçının derim. Tabi bu 1 in enerjisi bize olabildiğince deli cesareti verecek olabilir ama içinizdeki sezgilerinize güvenin ve biraz hız düşürün.

Yazar

Numerolog, turizmci, işletmeci, tasarımcı, güzellik uzmanı, anne, seven ve sevilen bir eş ve daha niceleri... Elimde olsa acaba daha neleri sığdırmaya çalışırdım şu hayatıma bilmiyorum. Hayatın bazı dönemler hızımı kesmek istercesine "hele bir dur" diye kulağıma fısıldadığını biliyorum ama. Hepimiz bir çok sıfatlar elde ederiz bu zaten en kolay olan kısım bence ancak önemli olan hangi sıfatları içselleştirebildiğimizdir. Ben bir numerolog olana kadar anne ve bir eş olmanın dışında sanırım hiç bir sıfatta kendimi tanımlayamadım. Yıllarca hayat amacını soran biri olarak "neresi benim yerim ve nerde ben yabancıyım ayırt edemedim" diyebilirim. Ta ki kendimi bildim bileli rakamlarla oyun oynarcasına bir totem niteliğinde birbiriyle toplama çıkarma işlemlerimle yeni formüllerimi bir oyuna çevirmemin bir anlamı olduğunu numerolojiyle tanıştığım ilk gün anladığım o ana kadar… Ben gördüğünüz her plakaya duyduğunuz, her doğum tarihine ya da gözünüze çarpan her sayıya sizin baktığınız gözle bakamıyordum. Onları görmeden geçemeyen, onları birbiriyle ilişkilendiren küçük bir kızdım. Bu yaptığımı ne ben kendim anlamlandırabiliyordum ne de birinin beni bu konuda anlayacağını düşünüp yaptığımı dillendiriyordum. O zamanlar ne yaptığımı bilmemenin hezimeti içerisindeydim zaten belki bugünkü bilincim olsa bilen birine neden bunu yapıyorum diye sorardım. Çocuk aklımla sayıları sevdiğimi bildiğim için matematiğimi kuvvetlendiriyorum gibi bir açıklama yapabilirdim ancak sorana. O gün anladım… Çok sevdiğim dostum bir gün "bak senin kalemine göre bir şey buldum" diye bir siteyi gönderdiğinde neyin cevabını bulacağımı bilmiyordum henüz. Ve işin içine girmeye başladığımda ve girdikçe "aaa bu neymiş ki, aaa bu nasıl oluyormuş, peki bunun anlamı neymiş?" derken deli gibi araştırma yapmaya başladığımı fark edince anladım ki bulduğum şey yıllardır anlamlandıramadığım şeyin cevaplarını içeriyordu. Bu konunun bana gönderilmesi inanın tesadüf değildi. Beklemekte olan zamanı gelmiş amacımın artık beni bul diye kapımı usulca çalışıydı. O günden beri "öğrendim, tamamdır, buldum" diye kenara çekilemiyorum. Çünkü biliyorum içimdeki o ses "dahası dahası var" diye haykırıyor. Bu nedendir ki hayatım boyunca belki de öğrencisi olacağım ve olmaktan da hiç bıkmayacağım bir kadim ilmin peşindeyim ve o gördüğüm mağaradaki küçük ışık huzmesinin peşine düşmüş gibi sürekli ilerliyorum o ışığa. Çünkü biliyorum ki dahası dahası ve dahası her zaman var çünkü bir sayısal düzen içerisinde kurulu olan bu evrenin sayılarıyla ötesine uzanacak bir köprümüz var ve dahasına ulaşmam nasıl mümkün? Belki de hep beraber şahit olacağız. Son olarak küçük bir dip not geçmek istiyorum. Yazımın başında daha sıfat sayamadığım, bir çok yapabilirliğimin başında gelen yazma içgüdümün ve bunun üzerine inşa ettiğim hayallerimin gerçekleşmesinde öncülük edecek Womanlogy Ailesi'ne seve seve hoş buldum demek istiyorum☺

Bir Yorum Yaz