Çocuk odası tasarımında ebeveynlerin öncelikli tercihi kullanışlı ve sürdürülebilir eşyalardan yana oluyor. Bunun yanı sıra eğlenceyi ve şıklığı da tasarıma dahil etmek isteyen aileler, dekorasyonlarında genellikle çocuklara eğlence vadeden, soft renklere sahip, güvenli ve kullanışlı özelliklerin ön planda olduğu eşyalarını tercih ediyor. Annedukkan.com, çocuk odası dekorasyonu konusunda ilham kaynağı olacak 6 öneriyi sıralıyor.

Günümüzde ev dekorasyonunda sıkça tercih edilen zamansız tasarıma sahip eşyalarla yaratılan stili, çocuk odası dekorasyonuna da taşımayı tercih eden ailelerin sayısı oldukça fazla. Siz de zamansız tasarıma sahip eşyaları, eğlenceli detaylarla harmanlayarak çocuğunuzun seveceği ve eğlenceli vakit geçirebileceği konforlu bir oda tasarlayabilirsiniz. Annedukkan.com, çocuk odası tasarımında ilham kaynağı olacak 6 trendi sıralıyor.

1. Çocuk odasında sürdürülebilirliği ön plana çıkarın. Çocuğunuz için hem eğlenceli hem de sürdürülebilir tasarıma sahip bir oda tasarlayabilirsiniz. İşe, hem uzun ömürlü hem de işlevsel mobilyalar seçerek başlayın. Done by Deer'ın bebek karyolası gibi çocuğunuzun ihtiyaçlarına ve gelişim süreçlerine göre şekillenebilen tasarımı ile sürdürülebilir, rahat ve güvenli bir çocuk odası hazırlayabilirsiniz.

2. Ev tipi top havuzuna yer açın. Evde daha fazla vakit geçirmeye başladığımız bu günlerde ihtiyacınız olan şey çocuğunuzun odasına hem renk katacak hem de onun ince ve kaba motor becerilerini geliştirecek aktivite alanı olan ev tipi top havuzu olabilir. Larisa and Pumpkin top havuzunu dekorasyonunuza dahil ederek çocuğunuzun oyun saatlerini daha kaliteli geçirmesini sağlayabilirsiniz. Ev tipi top havuzu dekoratif görünümü ve kolayca değiştirilip yıkanabilen kılıfı ile çocuk odanızda tercih edeceğiniz öncelikli parçalardan biri olacaktır.

3. Dekoratif bir oyun matı edinin. Her çocuk odasının vazgeçilmez parçalarından biri olan oyun matları miniklerin en çok vakit geçirdiği alanlarından biri. Oyun matlarını tercih ederken güvenli bir alan yaratmanın yanı sıra dekorasyonunuzu da tamamlayacak bir oyun matı tercih edebilirsiniz. Done by Deer sünger oyun matları güvenli özellikleri ve yapboz parçalı tasarımı ile hem sizin hem de çocuğunuzun tam da aradığı oyun matı olabilir.

4. İskandinav stilini çocuk odasına taşıyın. Son zamanlarda ev dekorasyonunda sıkça tercih edilen İskandinav stilini çocuğunuzun odasına da taşıyarak sade ama şık bir ortam yaratın. Done by Deer mobilyaları İskandinav stilinin zamansız tasarımını çocuk odalarına taşıyor. Siz de Done by Deer ürünlerini tercih ederek dekorasyonunuzda zamansız bir şıklık yakalayabilirsiniz.

5. Sevimli lambalar ile şık bir dokunuş yaratın. için en önemli parçalardan biri kuşkusuz aydınlatmalardır. Çocuk odanız için tercih edeceğiniz sevimli ve şık tasarıma sahip dekoratif bir aydınlatma, odaya büyük ölçüde farklı bir hava katacaktır. A Little Lovely Company sevimli mini lamba renkli ve şık tasarımı ile çocuk odası için aradığınız aydınlatma olabilir.

6. Çocuk odasına canlılık katın. Çocuk odalarında sıkça kullanılan cibinlikler miniğinize özel bir oyun alanı yaratırken aynı zamanda odasına hareketlilik katıyor. İşlevsel bir özelliğe sahip olan Larisa and Pumpkin cibinlikler, beşik üzerinde ya da odanın farklı bir köşesinde aktivite alanı olarak değerlendirilme imkanı sunuyor. %100 pamuktan üretilen ve farklı renk seçeneklerine sahip olan Larisa and Pumpkin cibinlikleri arasından zevkinize ve odanıza en uygun rengi seçip dekorasyonunuza işlevsel bir hareketlilik katabilirsiniz.

Yazar

"Ayrıcalığın : Kadın Olmak"

Bir Yorum Yaz