gelinin zerafetini , aynı zamanda ün sonunda bekar kız arkadaşların da heyecanını arttıran eğlenceli bir aksesuardır. 16. yüzyıldan beri süregelen bu akım için bizim de sizlere düğün mekanınıza göre bazı önerilerimiz var :

 

*Kır Düğünleri : Son zamanlarda çok revaçta olan kır düğünleri için güzel bir öneri; beyaz ve zarif bir papatya buketi olabilir. Aynı zamanda buketteki papatyalardan saçınıza da taç yapılsa harika bir uyum olmaz mı?

 

*Bohem Düğünler : Bohem gelinlere yakışabilecek en iyi önerimiz lavanta buketi. Çiçeğinizle uyumlu eflatun tonlarında bir ve nikah tacının etrafındaki mor çiçeklerle de bütünlük yakalamak zor olmasa gerek.

 

*Salon Düğünleri : Pek çok gelinimiz kendisini peri misali küçüklükten beri bir balo salonunda hayal ettiği için salon düğünleri de asla tercih edilebilirliğini kaybetmez. Yapay çiçekleri en iyi taşıyacak ortam salon düğünleri. Böylece çiçeklerinizin ömrü de hiç bitmeyecek ve evinizin bir kösesinde senelerce hatırasını koruyabilecek.

 

*Havuz Başı Düğünler : Havuz başı düğünler için de orkide gelin çiçeği harika bir alternatiftir. Orkidenin her tonu kullanılabilir ancak özellikle mavi ve beyaz orkide havuz ortamı ile ayrı bir uyum sağlayacaktır. Şıklığınıza şıklık, farklılığınıza katacağı kesin.

 

*Kumsal Düğünleri : Ilık bir yaz akşamı, dalgaların sesi, gizemli kumsal düğünlerine en uygun aksesuar deniz ürünleri olsa gerek. Deniz kabuklu, deniz yıldızlı ve daha bir çok deniz ürününün çiçeğinizin ve tacınızın üzerinde olduğunu hayal edin. Şimdiden heyecanlandığınızı görür gibiyiz.

 

Öneri: Hem çiçek atma ritüelini yapmak hem de çiçeğinizi bir ömür boyu saklamak istiyorsanız, bir adet ekstra buket temin edin. Böylece gelin çiçeğiniz sizde, ikinci buket de şans getirmek için kapan arkadaşınızda kalır.

Yazar

"Ayrıcalığın : Kadın Olmak"

Bir Yorum Yaz