Her sene kendine has vurgularla gelin adaylarının kalbini fetheden o büyülü gelinlikler 2022 modasından nasibini aldı. 2022 düğün sezonuna bu kadar az bir zaman kalmışken Womanlogy Ailesi olarak  bu özel gün için seçim yapmanın ne denli zor olduğunu  bildiğimizden,  önerilerimizin sizlere ilham olmasını diliyoruz 🙂 İşte birbirinden güzel detaylarıyla 2022 Klavuzu :

  • Balon Kollu Gelinlikler :  Her zaman romantik ve bohem bir hava veren balon kollar bu defa gelinlik üzerinde. Sanki eski çağlara aitmiş gibi duran bu detay geçmişten kopup gelmiş gibi bir mistik hava sergiliyor.
Marka : Berta
  • :  Kültürel olarak çok alışkın olmadığımız pantolonlu gelinlikler 2022 yılında sıkça karşımıza çıkabilir. duayenlerinin 2022 kreasyonlarına yer verdiği bu model, şüphesiz rahat ve cool bir hava sergiliyor. Maskülen sevenler bayılacak!
Marka : Yolancris / Barselona
  • Püskül Detaylı Gelinlikler : Adeta bir coşku simgesi olan püsküller gelinliklere bizce çok yakıştı. İster kabarık, ister elbise formdaki gelinliğinize kondurabileceğiniz püsküller yalnızca omuzlarda da olabilir. Yaratıcılık kısmı size kalmış 😉
Marka : Costarellos
  • Tüy Detaylı Gelinlikler : Gelinliğe bambaşka bir ambiyans katmak istiyorsanız tüy detaylar tam size göre. Hem seksi hem farklı bir detay olan tüyler bulutların içerisindeymiş gibi hissettirebilir.  Romantik saç modelleri ile daha çok kendini gösterecektir.
Marka : Rosa Clara /İspanya
  • : Son yıllarda tercih edilme sıklığı artan kısa gelinlikler eğer güzel detaylara sahipse çok şık bir alternatif olabilir. Elbise algısı yaratmaması adına,  yanında tercih edilen aksesaurlara ve ayakkabılara  ekstra özen gösterilmeli. Naif ve cool durduğu aşikar.
Marka : Oscar De La Renta
  • Yırtmaçlı Gelinlikler : Oldukça seksi bir detay olan yırtmaç bu defa gelinliklerde! Fotoğraftaki modelde olduğu gibi dantelli bir çorap ile daha da iddalı gözükmeyi sevenler rahatlıkla tercih edebilir.
Marka : Rosa Clara / İspanya

 

Yazar

"Ayrıcalığın : Kadın Olmak"

Bir Yorum Yaz