Yazın müjdecisi bahar, bu defa floral desenlerle stillerde iz bırakıyor. İç açıcı çiçek desenler stillere kolayca yerleşip sadece kıyafetlerde değil, aksesuarlarda ve ayakkabılarda da kendisini gösteriyor. Çiçek desenlerinin her çeşidinin makbul olduğu bu dönemde özellikle canlı ve desenler daha da revaçta olacak. Siz de onlara bir şans vermeye ne dersiniz?

 

 

Çiçek desenli elbiseler adeta yazı keyifle kucaklayarak, ortamlara neşe ve sıcaklık katıyor. Cıvıltılı yaz motifleri olan bu elbiselerden dolabınıza bir adet ekleyerek siz de çiçeklerin etkisiyle modunuzu yükseltebilirsiniz.

Çiçekli takıları da tıpkı kıyafetler gibi bu yaz es geçmemenizi öneririz, kendileri oldukça havalı birer detay olarak size geri dönüş yapacak ve aynı zamanda hafif yaz makyajlarınıza iyi birer takım arkadaşı olacaklar.

Gözümüzü gönlümüzü açan rengarenk çiçeklerin plaja sızması da an meselesi. Bikini ve mayolarla da uyum sağlayacak ve yazın atmosferini her yerde bize yaşatacak sevimli çiçekler için şimdiden sabırsızız.

Gelsin çiçekler, gelsin iç kavuran yazlar.

Biz hazırız, ya siz?

Bir Yorum Yaz