Kim demiş her uzun, kuyruklu, dantelli veya duvaklı olacak diye? Günümüzde kendi kurallarını kendi koyan gelinlerin sayısı hızla artıyor. Yeni nesil gelinlerimizin bir kısmı farklılıkları üzerinde taşımayı çok sevdiği gibi aynı zamanda cesurca seçimleri ile de kendi çizgisini oluşturabiliyor.  İşte aykırı gelinlere sıradışı 5 gelinlik modeli:

Siz deyin balerin biz diyelim kuğu… Zarif, naif ve estetik sevenler için farklı bir alternatif! Belli belirsiz askıları ve eteğindeki ince tül detayı da bu gelinliği sevdiriyor.
Aykırı gelinler için  işte akıllarda sıradanlaşmış gelinlik kalıplarına aykırı bir seçenek. Önden uzun eteği ile belden oturmalı şık gelinliğinizi, beyaz pantolon ile kombinlemeye ne dersiniz?
Kendiliğinden salaş bu model, kır gelinleri için çok uygun. Kol ve bacaklardaki yer yer ince tül detayı kendine has bir dokunuş getiriyor.
Ön cepheden kimonoyu andıran, havalı ve bir o kadar da cool bu özel gelinlik sizin de içinizi şimdiden heyecanlandırmadı mı? Kol detayı ve öndeki düğmeleri ise ayrı bir zarafet katıyor.
Ve son olarak satenin adeta kraliyet ailesi havası yaratan duruşu pas geçilmez. Saten eldivenler de tamamsa gecenin prensesi olmaya hazır mısınız?
Yazar

"Ayrıcalığın : Kadın Olmak"

Bir Yorum Yaz