29 Nisan-17 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan tam kapanmayı Türkiye'nin yaşadığı son büyük ölçekli kapanma olarak öngörebiliriz. Bundan sonrasında ise en fazla bir ya da iki kez küçük kısıtlama haberleri duyacağız. Özellikle Mars'ın Yengeç seyri bu kadar sert sınanıyor olmamızda pekiştirici bir etkide. Yengeç; aile, yuva, kökleri konu edinir. Mars ise temas ettiği alana dair şefkat eksikliğinden söz eder. İkisinin birleşimi ise içe, yuvaya dönüşümüzü temsil etmektedir. Şu anda aslında ilahi bir adalet sağlanıyor ve köke, aileye, bağlanmamız ve hatırlamamız gereken yere dönüyoruz.

 Kısıtlamanın ise gündemimizde bu denli yer etmeyeceğini söyleyebiliriz. 11 Haziran'da Mars'ın Yengeç seyrinin bitmesi ile birlikte sürecine dair daha net bilgiler alabiliriz. Fakat koronavirüse dair en net ve görece iç rahatlatıcı bilgileri yılın bitimine doğru duyacağız. Bazı ülkelerin koronavirüs mücadelesinde daha önde seyrettiğini görüyoruz. Bu ülkelerin pandemiyi baş edilebilir bir seviyeye indirgemesi diğer ülkelerde yaşayan herkes için aslında bir umudun varlığını hatırlatır niteliktedir. Geri kalan ülkelerde uygulanan , hastane kapasitelerinin doluluğundan kaynaklı elzem hale geliyor. Astrolojik olarak değerlendirdiğimizde bunların son pikler olduğunu düşünüyorum. Risk haritasında tüm ülke kırmızıya boyandıktan sonra, herkes bu hastalığı geçirdikten sonra eşzamanlı uygulanan aşılanma ile birlikte sistem kendini değişik bir noktaya götürecek. Çünkü Satürn global anlamda etki almamıza sebebiyet veren Kova burcunda seyretmeye devam ediyor. 14 Mayıs'ta Jüpiter'in Kova burcundan çıkması ile kısıtlamalar da gündemimiz olmaktan çıkacaktır. 

Bunun dışında çok önemli gördüğüm ve bahsetmek istediğim bir diğer konu ise “kripto para”. Önümüzdeki süreçte gıdaya, beslenmeye dair yeni alışkanlıklar edinebiliriz. İnsanların tıpkı eski zamanlardaki gibi takas yöntemine alışması gerekiyor. Takas yöntemi ile ilerlemek daha da sağlamlaşmamızı sağlayacak ve bizleri tek bir şeye, paranın varlığına, olan bağlılığımızdan özgürleştirecektir. Bu sebeple eldeki paranın kripto paraya dönüştürülmesi özellikle Haziran sonuna kadar ve uzun vadede mantıklı değil. Gökyüzü bizi bu konular ile ilgili aldanma, dolandırılma hususunda da uyarıyor.

Yazar

Herkese merhabalar, ben Nazan Gönültaş. Okültizm, ezoterizm, düşünce gücü, astroloji üzerine çalışmaktayım ve naçizane bunlar üzerine düşünceler üretmekteyim. Doğum haritası danışmanlığı, Esmaül Hüsna ile şifa çalışması ve Access bars uygulaması yapmaktayım. Aynı zamanda Theta Healing uygulayıcısıyım. Bu minvalde eğitimler de vermekteyim. Tüm bunlardan önce ise İsviçre Valens’te almış olduğum eğitim ile Avusturya Vorarlberg’te 5 sene boyunca anaokulu öğretmenliği yaptım. Uzunca bir süredir hayatın, evrenin, tüm varoluşun sunduğu her güzelliği, gerek profesyonel olarak, gerek kendi hayatımda, ulaşabildiğim herkesle ve her şeyle paylaşmayı umarak ilerliyorum.

Bir Yorum Yaz