Vedik Astroloji Danışmanı  Gizem Beder 2021 yılını tüm burçlar için inceledi ve yorumladı.  İşte  Vedik Astrolojiye göre  Yükselen Akrep Burçlarının 2021 analizi:

Hayatımızdan iyisiyle kötüsüyle bir 2020 geçti. Herkesin kabus olarak nitelendirdiği aslında büyük resmi görebilmemiz için yaşadığımız felaketler bizi farklı bir düzene geçirmek için hazırladı. 2021 ise geçtiğimiz yılın tekrarı olup, bizi 2023 yılına hazırlamaya devam edecek.  Dünya var olduğundan beri iyi-kötü savaşı başlamıştı. Buradaki en önemli husus dünyayı sevginin, umudun, bilincin ve aklın kurtaracağını unutmamak.  Vedik astroloji olarak yükselen ve ay burçlarınızı baz alıp 2021'i sizler için yorumladım.

Gizem Beder

YÜKSELEN AKREP BURÇLARININ 2021 YILI YORUMU

2021 hayatınızda bir çok değişiklik ve fırsatlara yol açacak.
Maddi açıdan yılın ilk 3 ayı biraz sıkıntılı geçebilir. Plansız yapılan ve aniden çıkan masraflar dengeyi biraz bozacaktır. Toparlamak için çok sıkı çalışmak gerekecek. Açıkçası tembellik hissinden dolayı ertelediğiniz işler sizi zarara uğratabilir diyor gökyüzü. İşleri zamanında yetiştirmek için odaklı ve planlı olma ilk sırada yer alıyor.
Ne kadar ekmek o kadar köfte diyebilir hayat size 🙂
İkinci şahıslardan yardım ve destek almanız gerekiyorsa alın Akrepcanlar. Çünkü tek başınıza ilerlemeye çalışmak bazen sizi zorlayabilir.
Transit Satürn ise arkadaş ve akraba çevrenizdeki değişimleri ön planda tutacak. Bitirilmesi gereken arkadaşlıklar bitecek , görüşülmemesi gereken akrabalarla iletişim muhtemelen kesilecek . Bu bitişler hayatınızda olması gerektiği için var ve yerlerini yeni kişilere bırakacak üzülmeyin.
Evli Akrepler; eşlerinin ufak-tefek problemleriyle ilgilenmek zorunda kalabilir.
Tutulmaların etkisiyle öfkeli hissedebilir ve eşle gereksiz tartışmalara girebilirsiniz aman sakin 🙂 halinde olmaktan uzak durmalısınız zira fiziksel gerginliğiniz sağlığınızı olumsuz etkileyebilir.
Bekarlar ise; ancak şeffaf oldukları zaman gerçek aşkı bulacaklar. Yıl boyunca hayatınıza bir çok kişi girebilir. Duygularınızı gömdüğünüz ve ifade edemediğiniz zamanlar ilişkilerinizin bitmesi kaçınılmaz olabilir. Bu yüzden özünüzde ne iseniz, ne istiyorsanız açık olmalısınız.
Nisan ve Eylül ayları dışında aşk her an kapınızda 🙂
Evlenmeyi düşünenler için Temmuz ve Ağustos ayları en uygun zamanlar olabilir.
Sağlık Açısından; kolesterole dikkat etmek faydalı olacaktır. Beslenme temalı rahatsızlıklar daha çok ön planda. Ve öfkenin ortaya çıkardığı kas ağrıları.
2020'de dahil transitler sizi çok yordu biliyorum ama bir işe adım attığınızda başarmamanız neredeyse imkansız. Gereksiz olan her şeyi hayatınızdan çıkarın gerisi kolay.

Çok mutlu bir yıl geçirmeniz dileklerimle,

Instagram: @gizemle_vedik

Yazar

"Ayrıcalığın : Kadın Olmak"

Bir Yorum Yaz