Vedik Danışmanı  Gizem Beder 2021 yılını tüm burçlar için inceledi ve yorumladı.  İşte  Vedik Astrolojiye göre  Yükselen Yay Burçlarının 2021 analizi:

Hayatımızdan iyisiyle kötüsüyle bir 2020 geçti. Herkesin kabus olarak nitelendirdiği aslında büyük resmi görebilmemiz için yaşadığımız felaketler bizi farklı bir düzene geçirmek için hazırladı. 2021 ise geçtiğimiz yılın tekrarı olup, bizi 2023 yılına hazırlamaya devam edecek.  Dünya var olduğundan beri iyi-kötü savaşı başlamıştı. Buradaki en önemli husus dünyayı sevginin, umudun, bilincin ve aklın kurtaracağını unutmamak.  Vedik astroloji olarak yükselen ve ay burçlarınızı baz alıp 2021'i sizler için yorumladım. 

Gizem Beder 

YÜKSELEN YAY BURÇLARININ 2021 YILI YORUMU

2021'in en şanslılarından olduğunuzu söylemiş miydim (:
Satürn ve Jüpiter'den aldığınız açılar öncelikle maddi konularda oh be dedirtecek gibi duruyor. Kariyerde yükseliş, Çalıştığınız işlerde kazançların artması gibi durumlar neşenize neşe katacak sevgili yaylar.

Uzun süredir beklediğiniz bir para aniden elinize geçebilir, yurtdışı ile bağlantısı olanlar oradan yapacağı anlaşmalarla yükselebilir. Siz ki kıpır kıpır insanlarsınız ve yaşayacağınız olumlu gelişmelerle yere göğe nasıl sığacaksınız hayal bile edemiyorum 🙂

Sadece fazla harcamalara dikkat 🙂 Akıyor diye sağa sola saçmak yine dengenizi bozabilir.
Geçtiğimiz yıllarda çok kısıtlandınız fakat satürn sizi idare etmeyi öğretmek için zorlamıştı. Tekrar aynı hataya düşmek daha büyük kayıplara sebep olabilir.
Aile hayatında da gayet hoş ve veren gelişimler olacak.
Evliler, hayat arkadaşlarına yeniden aşık olmuş gibi hissedebilir. Her ne kadar bol bol seyahat planları yapacak olsanız da malum virüsten dolayı kısıtlanmak sizi mutsuz edebilir. En dikkat edilmesi gereken husus, evde durduğunuz zamanlarda sıkıntıdan eşlerinizle tartışmaya girmemek olmalı. Özellikle Mart ve Nisan aylarında tartışmaya açık olabilirsiniz. Onun yerine farklı hobilerle uğraşmak iyi gelecektir.
Bekar Yaylar; şıp sevdi moduna geçebilirler 🙂 Bir anda aşık olma bir anda bitirme sizi yorabilir. Duygusal eksikliklerinizi küçük heyecanlarla görmezden gelmeye çalışmayın.
Şubat , Temmuz ve Ağustos aylarında ise ‘İşte Bu O' diyebileceğiniz kişilerle arkadaş vasıtasıyla tanışabilirsiniz.
Sağlık açısından, astım hastalığınız varsa daha hassas olabilirsiniz. Ara ara ise cildinizle ilgili ufak-tefek problemler yaşamanız da olasılıklar içinde.
Evet kıpır kıpır bir yıla hoş geldiniz Yaylar 🙂

Çok mutlu bir yıl geçirmeniz dileklerimle,

Instagram: gizemle_vedik

Yazar

"Ayrıcalığın : Kadın Olmak"

Bir Yorum Yaz