Vedik Astroloji Danışmanı  Gizem Beder 2021 yılını tüm burçlar için inceledi ve yorumladı.  İşte  Vedik Astrolojiye göre  Yükselen İkizler Burçlarının 2021 analizi:

Hayatımızdan iyisiyle kötüsüyle bir 2020 geçti. Herkesin kabus olarak nitelendirdiği aslında büyük resmi görebilmemiz için yaşadığımız felaketler bizi farklı bir düzene geçirmek için hazırladı. 2021 ise geçtiğimiz yılın tekrarı olup, bizi 2023 yılına hazırlamaya devam edecek.  Dünya var olduğundan beri iyi-kötü savaşı başlamıştı. Buradaki en önemli husus dünyayı sevginin, umudun, bilincin ve aklın kurtaracağını unutmamak.  Vedik astroloji olarak yükselen ve ay burçlarınızı baz alıp 2021'i sizler için yorumladım.

Gizem Beder

YÜKSELEN İKİZLER BURÇLARININ 2021 YILI YORUMU 

Halk dilinde dendiğinde tuhaf bakışlara maruz kaldığınızı biliyorum canım İkizler Burçları. Ama siz zodyağın en meraklısı, en kaşif yetenekleri olan ve Merkür gezegenin o yüce özelliklerini taşıyan kişilersiniz. Yeteneklerinizi kıskanıyorlar yahu 🙂
Gelelim 2021 yılına.
Bu yeni yıl düşmanlarınızla yüzleşme zamanı. Kim arkanızdan konuşmuş, kim kuyunuzu kazmış öğreneceksiniz. Evet zaman zaman canınızı yakacak çünkü en ummadığınız kişilerin aslında kim olduğunu göreceksiniz.
Ben şu benzetmeyi yapmak isterim; hayatınızda sürekli cebinizi kemiren bir fareyle dolaşmak yerine o ceketi fırlatın gitsin. İşte tam da böyle bir yıla adım atıyorsunuz.
Yaşadığınız bu durumlar hayatınızda bir çok değişiklik getirecek elbet. Gerçek yüzlerle karşılaştıkça yaşadığınız hayatın bir yalandan ibaret olduğunu düşünüp zihninizi yormayın.
Elediklerinize yol verip hayatınızda kalanlarla devam etmeyi seçmek , münakaşaya girmemek sizin adınıza yararlı olacaktır.
Maddi anlamda özellikle zamanı; Mayıs-Haziran, Kasım -Aralık aylarında gelir giderlerinizde dengesizlikler, kontrol dışı durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Zorunlu olmayan bir borca girmenizi tavsiye etmiyorum.
Bu yıl iş konularında her zaman bir B planının cebinizde olması sizin için elzem bir konu.
Her şeyin üstünüze geldiğini düşünüp sakın kendinizi salıvermeyin, dönüşümünüzdeki gidişatın yönünü gücünüz belirleyecek.
Hareketli ve kıvrak zekaya sahip oluşunuz sebebiyle gerçekten bir yöne odaklı olduğunuzda başaramayacağınız nadir şeyler var.
Ev, iş, aile konularında yoğun bir tempoya gireceğinizden sağlık anlamında bağışıklığınızı güçlendirmeniz gerekebilir. Zihni aktif kişiler olduğunuz için depresyona meyiliniz artabilir, vitamin takviyesi ihtiyacınız olabilir. Gereğinden fazla sorumluluk alırsanız eklem yerlerinizde aniden oluşan ağrılar yaşam kalitenizi düşürebileceğinden planlı ve dengeli ilerlemelisiniz.
Aşk hayatınız ise;
Bekarlar ve ilişkisi olanlar için, Mayıs-Haziran ve Eylül-Ekim ayları aktif geçecek.
Kendinizi daha iyi ifade edeceğiniz süreçler yaşayacaksınız.
Evli olanlar ise birbirlerine daha fazla kenetlenip ortak kararlarla ilerlemeliler. Eşinizden alacağınız destek bu mücadele süreçlerinizde sizi mutlu eden en büyük ve tek tema olacaktır.
Siz İkizlersiniz. Kendinizi mutlu edecek asıl kişinin önce siz olduğunuzu iyi biliyorsunuz.

Çok mutlu bir yıl geçirmeniz dileklerimle,

Instagram: @gizemle_vedik

Yazar

"Ayrıcalığın : Kadın Olmak"

Bir Yorum Yaz