Vedik Danışmanı  Gizem Beder 2021 yılını tüm burçlar için inceledi ve yorumladı.  İşte  Vedik Astrolojiye göre  Yükselen Yengeç Burçlarının 2021 analizi:

Hayatımızdan iyisiyle kötüsüyle bir 2020 geçti. Herkesin kabus olarak nitelendirdiği aslında büyük resmi görebilmemiz için yaşadığımız felaketler bizi farklı bir düzene geçirmek için hazırladı. 2021 ise geçtiğimiz yılın tekrarı olup, bizi 2023 yılına hazırlamaya devam edecek.  Dünya var olduğundan beri iyi-kötü savaşı başlamıştı. Buradaki en önemli husus dünyayı sevginin, umudun, bilincin ve aklın kurtaracağını unutmamak.  Vedik astroloji olarak yükselen ve ay burçlarınızı baz alıp 2021'i sizler için yorumladım.

Gizem Beder

YÜKSELEN YENGEÇ BURÇLARININ 2021 YILI YORUMU

Sevgili yengeçler; biliyorum öncelikle ilişkiler konusunda 2020'de çok yıprandınız. Bir türlü düzene girmeyen durumlar, başladığınızda sizi tamamlamayan yarıda bırakan ve ne yazık ki bitişlerle karşılaştıran bir yıl geçirdiniz. Siz yolunda gitmeyen bir ilişki yaşadığınız zaman hayatınızda her şey mükemmel olsa bile eksik hissedersiniz. Bu yüzden geçtiğimiz yıl öğrendiklerinizi 2021 yılında pekiştireceksiniz. Tam anlamıyla bütün ikili ilişkilerinizde yapılanıyorsunuz aslında.

Sınavınız yaz aylarına kadar devam ediyor olacak. Ruhunuzu gerçekte ne besliyor onu öğreneceksiniz. Kendinize sormanız gereken esas soru “Mutluluğum için benim istediğim bir ilişki mi olmalı? Yoksa beni tamamlayan mı?”  ve artık teslim olmadan önce mantıklı düşünüp sağlam adımlar atacaksınız. Kaybetme korkusu geçecek çünkü öz değeriniz ön plana çıkacak.

Bekar Yengeçler, evlenecekleri kişilerle yol çizerken artık teslimiyeti bırakıp korkusuzca tamamlanmadığı ilişkiyi bitirebilecek.
Yeni ilişkiye başlayacak olanlar ise değersiz hissettiği yerde kalmak istemediklerini anlayacaklar.
İlişkisi olmayan yengeçler, yaza girer girmez tutulmalar sebebiyle aktifleşecek ilişki hayatlarına çabuk adapte olup aradığı gerçek aşkı bulabilirler.

Evli Yengeçler, sorunlu bir yaşıyorsa baştan yapılandırmaya gidecekler.  Alışkanlıklarınızı her ne kadar kolay kolay bırakamayan yapınız olsa da vadesi dolmuş evliliğinize artık buraya kadarmış diyebilirsiniz.

Sağlık açısından 2021 bel ağrılarından dolayı muzdarip olabilirsiniz. Özellikle sinir sistemiyle ilgili problem yaşayanlarda vücudun bel ve belden aşağı olan kısmı bir süre canınızı sıkabilir.

2021'de hak ettiğiniz değeri bulmanız dileğiyle…

Instagram: @gizemle_vedik

Yazar

"Ayrıcalığın : Kadın Olmak"

Bir Yorum Yaz