Vedik Astroloji Danışmanı  Gizem Beder 2021 yılını tüm için inceledi ve yorumladı.  İşte  Vedik Astrolojiye göre  Yükselen Burçlarının 2021 analizi:

Hayatımızdan iyisiyle kötüsüyle bir 2020 geçti. Herkesin kabus olarak nitelendirdiği aslında büyük resmi görebilmemiz için yaşadığımız felaketler bizi farklı bir düzene geçirmek için hazırladı. 2021 ise geçtiğimiz yılın tekrarı olup, bizi 2023 yılına hazırlamaya devam edecek.  Dünya var olduğundan beri iyi-kötü savaşı başlamıştı. Buradaki en önemli husus dünyayı sevginin, umudun, bilincin ve aklın kurtaracağını unutmamak.  Vedik astroloji olarak yükselen ve ay burçlarınızı baz alıp 2021'i sizler için yorumladım.

Gizem Beder

YÜKSELEN OĞLAK BURÇLARININ 2021 YILI YORUMU

Vedik Astrolojiye göre Oğlak burçlarını çok üzdüler, çok korkuttular, özellikle de ay burcu oğlak olanları.

Oysa ki Oğlaklar siz bilmez misiniz disiplini, sorumluluğu göz ardı edilen her konunun karşınıza tekrar çıkacağını?

Sade sati dediğimiz dönemin en zor zamanlarını yaşıyor olsanız bile; hayatınızın sapasağlam yeniden inşa edildiğini, eskiyen, çürüyen ve size faydası olmayan her şeyin artık sona ereceğini unutmayın. Bir resetlenme süreci yaşıyorsunuz aslında.  Sıfırdan başlamak, arınmak her zaman iyi gelir yaşamınıza.

2021 ise Nisan ayına kadar biraz daha zorlayabilir sizi. Jüpiter'in burcuna geçmesiyle bir nebze rahatlayacaksınız.

Karşınıza yeni iş fırsatları çıkabilir. Eş ya da aile desteğiyle mali krizleri yöneteceksiniz.

B Planın hayatınızda her daim olması gerektiğini geçtiğimiz yıl fark ettiniz. Yüzleşmeniz gereken konu ve kişilerle bu sene artık yüzleşip yeni bir yol çizeceksiniz.

Evet ara sıra zorlanmaya devam edecek ve kabullenmediğiniz konularla baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Orada hayat size sesleniyor aslında. Seni yoran, üzen, defalarca denediğin halde sonuca ulaşamadığın ne varsa bırak diyor. Sen üsteledikçe yoruluyorsun farkında ol diyor.

Genel bir etki altında olduğunuzdan aile içinde, ilişkilerde ve finansal konularda sık sık iniş çıkışlı dönemler yaşayabilirsiniz.

Nisan ve Mayıs, Eylül ve Ekim ayları en şanslı olduğunuz aylar olacak.

2023 yılında ise yenilenmiş, bambaşka insanlar olacaksınız.

Sağlık konusunda; kronik rahatsızlıklar canınızı biraz sıkabilir. Dişlerde ve eklem yerlerinde ara ara problemler yaşayabilirsiniz.

Dünya bir rüya ve başınıza gelen her şey geçici. Her şey üzerinize geldiği an sakın vazgeçmeyin. Gidişatın değişeceği nokta işte tam orası.

Siz güçlü kişiliklerinizle bizlere örneksiniz Oğlak Burçları.

Çok mutlu bir yıl geçirmeniz dileğiyle,

Instagram: @gizemle_vedik

Yazar

"Ayrıcalığın : Kadın Olmak"

Bir Yorum Yaz