Vedik Astroloji Danışmanı  Gizem Beder 2021 yılını tüm burçlar için inceledi ve yorumladı.  İşte  Vedik Astrolojiye göre  Yükselen Terazi Burçlarının 2021 analizi:

Hayatımızdan iyisiyle kötüsüyle bir 2020 geçti. Herkesin kabus olarak nitelendirdiği aslında büyük resmi görebilmemiz için yaşadığımız felaketler bizi farklı bir düzene geçirmek için hazırladı. 2021 ise geçtiğimiz yılın tekrarı olup, bizi 2023 yılına hazırlamaya devam edecek.  Dünya var olduğundan beri iyi-kötü savaşı başlamıştı. Buradaki en önemli husus dünyayı sevginin, umudun, bilincin ve aklın kurtaracağını unutmamak.  Vedik astroloji olarak yükselen ve ay burçlarınızı baz alıp 2021'i sizler için yorumladım.

Gizem Beder

YÜKSELEN TERAZİ BURÇLARININ 2021 YILI YORUMU

2021'in ilk yarısı sizin adınıza hareketli geçecek gibi duruyor. Sizin için önemli olan yaşam alanınız ve yuvanız olduğundan ilk 6 ay bu alanlarda yaşayacağınız değişimler sizi biraz zorlayabilir. Gerek taşınma konuları, gerek aile içinde yaşadığınız farklılıklar alışılagelmiş bir dü değiştirebileceğinden kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Fakat yaşam alanınızdaki değişimler aslında size biraz sabitlikten çıkmanız ve yeni şeyler denemeniz açısından faydalı olacak.

Maddi konularda ise bir dönüşüm yaşayacağınız için gelir-gider dengenizi tekrar gözden geçireceksiniz. Sizi mutlu etmeyen ,faydasını ve önünü göremediğiniz bir işi sonlandırmak isteyebilirsiniz. Yılın genelini farkı iş hayatına geçme , yeni maddi kaynaklar arayışında geçirebilir ve aslında zihninizde geçtiğimiz yıl düşündüğünüz fakat harekete geçmediğiniz mesleki konularda artık hareket zamanı diyebileceğiniz bir yıla girdiniz.

Yaşayacağımız tutulmalar sizin gözden kaçırdığınız her konuyu önünüze çıkaracak. Evliyseniz, hayat arkadaşınızla aranızdaki sevgi alışverişinde eksiklikler kafanızı karıştırabilir. Evliliğinizi sorgulamak isteyebilirsiniz. Endişelenmeyin, bunlar aslında yaşadığınız olumsuzlukları iyiye çevirmek adına duygu gelgitleri ve yapılanması gereken her koşulun düzelmesi adına karşınıza çıkacak. Bekarlar ise, gerçekten sevdiği kişiyle evlilik yoluna adım atacaklar. Sorunlu ilişkileri olanlar bir daha dönmemek üzere bitirecekler. İlişkisi olmayanlar; Şubat ve Mart , Ağustos ve Eylül aylarında mutlu aşklara yelken açabilirler.

Sağlık Açısından ; stres kaynaklı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Önceden önemsemediğiniz ya da gözden kaçırdığınız hastalıklar karşınıza çıkabileceğinden genel kontrollerinizi yaptırmayı unutmayın.
2021 sizi başlarda zorluyor gibi gözükse de, hayallerinize kavuşmaya bir adım daha kaldı diyeceğiniz bir yıl olacak. Yeter ki isteyin , yeter ki hayallerinizden vazgeçmeyin.

Çok mutlu bir yıl geçirmeniz dileklerimle,

Instagram: @gizemle_vedik

Yazar

"Ayrıcalığın : Kadın Olmak"

Bir Yorum Yaz