Vedik Danışmanı  Gizem Beder yılını tüm burçlar için inceledi ve yorumladı.  İşte  Vedik Astrolojiye göre  Yükselen Burçlarının 2021 analizi:

Hayatımızdan iyisiyle kötüsüyle bir 2020 geçti. Herkesin kabus olarak nitelendirdiği aslında büyük resmi görebilmemiz için yaşadığımız felaketler bizi farklı bir düzene geçirmek için hazırladı. 2021 ise geçtiğimiz yılın tekrarı olup, bizi 2023 yılına hazırlamaya devam edecek.  Dünya var olduğundan beri iyi-kötü savaşı başlamıştı. Buradaki en önemli husus dünyayı sevginin, umudun, bilincin ve aklın kurtaracağını unutmamak.  Vedik astroloji olarak yükselen ve ay burçlarınızı baz alıp 2021'i sizler için yorumladım.

Gizem Beder

YÜKSELEN ASLAN BURÇLARININ 2021 YILI YORUMU 

2021′ de öncelikle rutin giden hayatınızda bir çok değişiklik yapmak isteyeceksiniz. Aslında siz bu adımları 2020'nin yaz ortası itibariyle attınız, şimdi ise gerçek anlamda nasıl bir hayat ve düzen istediğinizi bilerek ilerleyeceksiniz.

Aslan burçları için zirvede olmak, başarı isteği yüksek olduğundan zorlanacağınız bir yıl değil 2021. Aksine elde ettiğiniz başarılarınızla çok konuşulacaksınız.

İş, aile hayatı ve ilişkilerde hangi düşünceyle tohum attıysanız hayata Mart ayından itibaren biçme zamanı başlayacak.
Nasıl ki isteklerimizi bir anda elde etmek kolay değilse, peşini bırakmadıklarınız da sizde kalacak, hayalinden vazgeçtiğiniz ise tekrar erteleme moduna alınacak. Bu sebeple istikrarlı ve planlı hareket etmeniz önem arz ediyor.

Bekar Aslanlar, hali hazırda olan ilişkilerini eğer kariyere tercih etme gibi durumları yoksa sonbaharda sonuca bağlayabilir. Kariyer odaklı bir aslansanız önceliğiniz mesleğiniz olacak zira.
İlişkisi olmayanlar, yıllardır aslında yakınında olan ve hiç fark etmediği bir kişiyle aşka yelken açacaklar. “Bunca yıl neden sen hayatımda yoktun ki” hissiyatı oluşabilir 🙂
Evliler ise, eşleriyle bir işe kalkışmak isteyebilir ki gökyüzü sizi destekliyor olacak. Bu işler maddi anlamda gelirlerinizi yükseltip, yeni bir kazanç kapısı olarak karşınıza çıkabilir.

Sağlık konularında dikkat etmeniz gerekenler:  Bağırsak enfeksiyonlarına karşı hassasiyetiniz artabilir. Kadın veya erkeklerde yavrulama konusunda sıkıntılar olabilir.

Son olarak Yükselen Aslanları incelediğimde gerçekten sağlam yol kat edeceklerini gördüm ve 2021'de pes etmek diye bir düşünceniz olmasın, ne istiyorsanız yakasını bırakmayın. Çünkü sahip olmaya en yakın kişilerden birisiniz.

Çok mutlu bir yıl geçirmeniz dileklerimle,

Instagram: @gizemle_vedik

Yazar

"Ayrıcalığın : Kadın Olmak"

Bir Yorum Yaz