Vedik Danışmanı  Gizem Beder 2021 yılını tüm için inceledi ve yorumladı.  İşte  Vedik Astrolojiye göre  Yükselen Koç Burçlarının 2021 analizi:

Hayatımızdan iyisiyle kötüsüyle bir 2020 geçti. Herkesin kabus olarak nitelendirdiği aslında büyük resmi görebilmemiz için yaşadığımız felaketler bizi farklı bir düzene geçirmek için hazırladı. 2021 ise geçtiğimiz yılın tekrarı olup, bizi 2023 yılına hazırlamaya devam edecek.  Dünya var olduğundan beri iyi-kötü savaşı başlamıştı. Buradaki en önemli husus dünyayı sevginin, umudun, bilincin ve aklın kurtaracağını unutmamak.  Vedik astroloji olarak yükselen ve ay burçlarınızı baz alıp 2021'i sizler için yorumladım.

Gizem Beder

YÜKSELEN KOÇ BURÇLARININ 2021 YILI YORUMU

2021 yılında önceliğiniz değişim fırsatlarını yakalamak olacak.

Özellikle meslek konusunda disiplinli ve istikrarlı olmanız gerekiyor. Yılın bölümünde ani kararlar almaktan kaçınmalısınız. Aşırı hırslı hissedeceğiniz dönemler olacak. Kontrolsüz öfke problemlerine; aceleci yapınız ise yanlış kararlar almanıza neden olabilir. Dikkatli ve sağlam adımlar atmanızı tavsiye ediyorum.

Öngöremediğiniz gelişmeler hem iş hem de özel hayatınızı da etkileyecek. Mayıs ayına kadar ani gelişmelere karşı tetikte olun.
Mayıs ve Haziran aylarında gerçekleşecek tutulmalar, –para dahil- öz kaynaklarınız ve bunların yönetilmesi ile ilgili değişimler yaşatacak.

Maddi kazançlarınız hayalini kurduğunuz ama çekindiğiniz konularda ilk adımı atıp kararlılıkla ilerleyebilirsiniz ve sağlam adımlar atabilirsiniz. İsteklerinize olgunlaşması için gerekli süreyi tanıyın. Sonbahar ve sonrası için verim almanız mümkün olacaktır.

Uzun zamandır destek göremediğiniz kişiler, ihtiyaç duyduğunuz konularda birden sizden yana olabilirler. Bu olumlu gelişmeler motivasyonunuzu artıracaktır. Yine de kendi fikirlerinize güvenerek ilerleyin. Getirilen öneriler karşısında çelişkiye düşerseniz amaçlarınız konusunda yol almakta zorlanabilirsiniz.

Yıl için sağlık göstergelerinde Koçlar için; stres kaynaklı ataklar var. Yoğunluğunuz kaygı bozukluklarına neden olabilir.
Aşk hayatınız ise bahar aylarından itibaren hareketlenebilir. Var olan ilişkinize ciddi bir boyut kazandırabilirsiniz. Tercihen yeni tanışmaların heyecanı ile kalbinizi yerinden oynatacak bir masal dünyası inşa edebilirsiniz. Yolunda gitmeyen , sancılı ve sizi esir eden bir ilişkiniz varsa kışın sonlarına doğru yaşayacağımız Venüs retrosu size ayrılık kararı aldırabilir. Siz kendinizin ne kadar sabırsız, ani parlamalara yatkın olduğunuzu bildiğinizden ayrılıklara da kolayca uyum sağlayabilirsiniz. E bu kadar sabretmek bile sizin için mucizeydi ne de olsa 🙂

Çok mutlu olacağınız bir yıl geçirmeniz dileğiyle,

Instagram: @gizemle_vedik

 

Yazar

"Ayrıcalığın : Kadın Olmak"

Bir Yorum Yaz