Vedik Astroloji Danışmanı  Gizem Beder yılını tüm burçlar için inceledi ve yorumladı.  İşte  Vedik Astrolojiye göre  Yükselen Başak Burçlarının 2021 analizi:

Hayatımızdan iyisiyle kötüsüyle bir 2020 geçti. Herkesin kabus olarak nitelendirdiği aslında büyük resmi görebilmemiz için yaşadığımız felaketler bizi farklı bir düzene geçirmek için hazırladı. 2021 ise geçtiğimiz yılın tekrarı olup, bizi 2023 yılına hazırlamaya devam edecek.  Dünya var olduğundan beri iyi-kötü savaşı başlamıştı. Buradaki en önemli husus dünyayı sevginin, umudun, bilincin ve aklın kurtaracağını unutmamak.  Vedik astroloji olarak yükselen ve ay burçlarınızı baz alıp 2021'i sizler için yorumladım.

Gizem Beder

YÜKSELEN BAŞAK BURÇLARININ 2021 YILI YORUMU 

Sevgili Başak Burçları, Satürnün Oğlak burcuna geçmesiyle beraber geçtiğimiz yıl hayatınız çalkantılı hale bürünmüştü. Aslında oradaki sınavınız hayallere giden yolculukta, yanınızda yürüyecek kişi ile seçimlerinizi gözden geçirmekti. Haritanızda fazla su etkili burçlar yoksa siz pek romantizm sevmezsiniz fakat ilginçtir ki; Başak Burçları yaşayamadan duramazlar 🙂
Duygusal eksikliklerinizi bir ilişkide aramanız bu sebepten. 2021'de ise aşk hayatınızda artık rayına oturması gerekenler yapılanmak üzere son viraja girecek.

Maddi konularda ise,  gökyüzünde riskli yatırımlardan uzak durmanız gerektiği vurgusu var.  Plansız ve düşünülmeden girişilen işlerde kayıp riski söz konusu olduğundan adımlarınızı sağlam atmalısınız.  Kazançlarınızı yatırıma çevirmektense bu yıl da biriktirmeye devam etmelisiniz. Sıkı çalışma ve disiplin denilince akla gelen kişiler olduğunuz için yorucu iş hayatı sizi etkilemeyecektir.

Temmuz ayına kadar bekar Başaklar aradığı aşkı bulamayabilirler. Bu sizin şanssız olduğunuzu göstermiyor aksine sağlam ve kalıcı bir ilişkiye başlamak için hayat size bir süre daha beklemeniz gerektiğini kulağınıza fısıldıyor. Evli Başaklar içinse çocuklarını ön planda tutacağı bir yıl olacak. Siz de temmuz ayına kadar eşinizle hayalini kurduğunuz veya aradığınız tutkuyu geri plana atabilirsiniz. Kişisel anlamda gerçek ihtiyacınız olan temayı bulma isteğiniz sizi eşinize karşı soğuk gösterebilir. Bu durumu iletişim halinde olarak ve gerçek duygularınızı anlatarak çözebilirsiniz.

Hayatın sizden beklediği en büyük değişim, somut boyuttan biraz daha soyuta yani maneviyata yönelmenizdir. Ruhunuz manevi arayışta olacağından ve bu sizin pek alışık olmadığınız bir durum olduğundan kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Akışa bırakmak, anı hissetmek gereken huzur size yaşatabilir.

Sağlık konularında; özellikle az su tüketen biriyseniz böbreklerinizle ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Kulak ve boğaz bölgenizde hassas olabileceği görülüyor.

İçinizde bir yerlerde yoksunluğunu çektiğiniz ve anlamlandıramadığınız o duyguyu bulmanızı diliyorum.

Çok mutlu olacağınız bir yıl geçirmeniz dileğimle,

Instagram: @gizemle_vedik

Yazar

"Ayrıcalığın : Kadın Olmak"

Bir Yorum Yaz