Vedik Astroloji Danışmanı  Gizem Beder yılını tüm burçlar için inceledi ve yorumladı.  İşte  Vedik Astrolojiye göre  Yükselen Kova Burçlarının 2021 analizi:

Hayatımızdan iyisiyle kötüsüyle bir 2020 geçti. Herkesin kabus olarak nitelendirdiği aslında büyük resmi görebilmemiz için yaşadığımız felaketler bizi farklı bir düzene geçirmek için hazırladı. 2021 ise geçtiğimiz yılın tekrarı olup, bizi 2023 yılına hazırlamaya devam edecek.  Dünya var olduğundan beri iyi-kötü savaşı başlamıştı. Buradaki en önemli husus dünyayı sevginin, umudun, bilincin ve aklın kurtaracağını unutmamak.  Vedik astroloji olarak yükselen ve ay burçlarınızı baz alıp 2021'i sizler için yorumladım.

Gizem Beder

YÜKSELEN KOVA BURÇLARININ 2021 YILI YORUMU

Yeni yıla belirsizliklerle başlamanız olası duruyor. Mali problemleri yola koymak için yeni yollar arayabilir, zihniniz her ne kadar farklı fikirler üretmeye aktif olsa da sonuca geçme aşamasında biraz zorlanabilirsiniz.

Haziran ve Temmuz gelmeden ise planlarınızı uygulamaya başlamalısınız. Çünkü yaz aylarında aldanabileceğiniz durumlar söz konusu olabilir.

Yalnız kalmak isteyip ailenizden, yaşam alanınızdan bir süre uzakta kalma düşüncesi oluşabilir.
Aile büyüklerinizin bir takım sağlık problemleriyle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.
Sizde Oğlak burçları gibi yenilenme aşamasına girdiğinizden özgürlüğünüzün kısıtlandığını hissedip melankoliye meilli olabilirsiniz.

Ama çevrenizden aldığınız destekler o kadar tatmin edici olacak ki kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz.  Sadece düşmanlarınıza karşı dikkatli olun. Onların önünüze koyabileceği taşlara karşı gözünüz açık olmalı.

Evli Kova Burçları; yalnız kalma isteği adına eşlerinden uzaklaşmamalılar. En yakın arkadaşınız bu süreçlerde eşleriniz olmalı.
İlişkisi olanlar, yılın ikinci yarısı evlenme kararı alabilirler. Fakat imza atmak için 1 yıl daha beklemek isteyebilirler.
İlişkisi olmayan Kova burçları ise Nisan -Mayıs , Kasım-Aralık aylarında hayatları aktif olacak.
Önemli olan sizi anlayan insanları yanınızda tutmanız. Zayıf olan ilişkilerde ani bitişler olası gözüküyor.

Sağlık Açısından; Nisan ve Eylül arası en ufak bir rahatsızlığı göz ardı etmeyin. Mide problemleri, düşük bağışıklık sebebiyle viral hastalıklar yaşayabilirsiniz.
Sizin özgür ruhunuz ve yaratıcı düşünceleriniz sizi asla yarı yolda bırakmayacak unutmayın.

Çok mutlu bir yıl geçirmeniz dileklerimle,

Instagram: @gizemle_vedik

Yazar

"Ayrıcalığın : Kadın Olmak"

Bir Yorum Yaz