Başından beri yaşattığı olaylarla hızlıca geçen 2020 yılının yazına da kavuştuk. Bu yaz her seneden daha farklı geçse de kuralları çerçevesinde plajların çok da boş kalmayacağı kesin. Evde bunalan çoğu kişi kendini yazlık yerlere atmaya başladı bile. Peki camiasında bu senenin bikini ve mayoları nasıl olacak?

  • Puantiye : Puantiyenin el atıp da güzelleştirmediği bir kıyafet var mı? Hepsi gibi puantiyeli plaj kıyafetleri de insana kendini sevdirmeyi başarıyor. Görseldeki modelimiz bir klasik olan siyah üzerine beyaz puantiye. Sizin favori renginiz hangisi?

  • Yüksek Bel : 2020 yılının yüksek bel modası, bel ve karın bölgesinde yağlanma olan tüm kadınların kahramanı olmaya devam ediyor. Bu rahatlığa alışınca düşük bele geçmek bir hayli zor olacak.

  • Çiçek desenler : Stiller de Çiçek Açarsa adlı yazımızda bu senenin çiçek modasından bahsetmiştik. Bikiniler de bu trendin gerisinde kalamazdı elbette. Plajlarda cıvıl cıvıl çiçek desenleri gözümüzü gönlümüzü açacak belli ki.

  • Fırfır : Neşeli fırfırları eminiz ki siz de çok seveceksiniz. Çizgili modellere nasıl da yakışmış.

  • Tek Omuz : Bir zamanların modası tek omuz, şimdi plajlarda karşımızda. İstenmeyen askı izlerine karşın, güneşlenirken bu modelde ekstra dikkatli olmakta fayda var!

 

 

Yazar

"Ayrıcalığın : Kadın Olmak"

Bir Yorum Yaz